Home

Szomorú kapualj törés spanyol kupa visszavágó megöl bal Ananiver

Spanyol Kupa: Még a kaput sem találta el a Real Madrid, egy szerencsétlen  öngól okozta a vesztét a Barca ellen - videó - Csakfoci.hu
Spanyol Kupa: Még a kaput sem találta el a Real Madrid, egy szerencsétlen öngól okozta a vesztét a Barca ellen - videó - Csakfoci.hu

Spanyol kupa - hírek, cikkek az Indexen

spanyol kupa | Rangadó - Part 8

A Barcelona óriási pofont kapott, a Real Madrid jutott döntőbe

spanyol kupa | Rangadó - Part 6

Spanyol Kupa 2022/23 Nyolcaddöntő - Menetrend, eredmények, gólszerzők |  focimagazin.hu
Spanyol Kupa 2022/23 Nyolcaddöntő - Menetrend, eredmények, gólszerzők | focimagazin.hu

Egygólos előnyt szerzett a spanyol kupa elődöntőjében a Real Sociedad -  ORIGO
Egygólos előnyt szerzett a spanyol kupa elődöntőjében a Real Sociedad - ORIGO

Öngóllal szerzett előnyt a Barcelona a feszült hangulatú El Clásicón -  Eurosport
Öngóllal szerzett előnyt a Barcelona a feszült hangulatú El Clásicón - Eurosport

Malcom-gól, vegyes érzések a Spanyol Kupa-elődöntő 'odavágóján': Barça -  Real Madrid 1:1! - Blaugrana.hu
Malcom-gól, vegyes érzések a Spanyol Kupa-elődöntő 'odavágóján': Barça - Real Madrid 1:1! - Blaugrana.hu

Videó: Hatalmas távoli bombagóllal jutott a spanyol Király Kupa döntőjébe a  Valencia | M4 Sport
Videó: Hatalmas távoli bombagóllal jutott a spanyol Király Kupa döntőjébe a Valencia | M4 Sport

Megjegyzem
Megjegyzem

Nem örülnek Barcelonában annak, akivel a Spanyol kupa döntőjében játszanak

Itt az El Clásico visszavágója – sport a tévében - Infostart.hu

A Real Madrid bejutott a Király Kupa döntőjébe miután legyőzte a Barcelonát  - Eurosport
A Real Madrid bejutott a Király Kupa döntőjébe miután legyőzte a Barcelonát - Eurosport

Király-kupa: jön az újabb el Clásico, a győztesre az Osasuna vár a döntőben  - Nemzeti Sport
Király-kupa: jön az újabb el Clásico, a győztesre az Osasuna vár a döntőben - Nemzeti Sport

Erőfelmérők előtt: Barcelona – Real Madrid – Eurobarca.hu

Tot El Camp
Tot El Camp

Király-kupa: négy napon belül másodszor is legyőzte a Celtát a Sociedad,  mehet az elődöntőbe - Nemzeti Sport
Király-kupa: négy napon belül másodszor is legyőzte a Celtát a Sociedad, mehet az elődöntőbe - Nemzeti Sport

La Liga: a Sevilla El-sikere nyomán nyolc (!) spanyol klub indulhat az  európai kupákban - Nemzeti Sport
La Liga: a Sevilla El-sikere nyomán nyolc (!) spanyol klub indulhat az európai kupákban - Nemzeti Sport

Challenge Kupa: a legjobb nyolc közé kerülés a tét – FehérvárVolley

Rovat: Spanyol Kupa - Madridom.hu