Eladó ezüst étkészlet | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
12 személyes ezüst evőeszköz készlet dobozával | 89. Őszi Művészeti Aukció | Polgár | 2011. 10. 13. csütörtök 17:00 | axioart.com
Régi ezüstözött alpakka evőeszköz készlet, cirill betűkkel jelzett (orosz?), össz. 24 db (6 db kanál, 6 db villa, 6 db kés és 6 db kiskanál) / Alpacca cutlery set, marked with cyrillic letters, 24 pcs
Ezüst gyermek evőeszköz készlet | 57. Őszi aukció (ezüst) | Polgár | 2005. 10. 13. csütörtök 17:00 | axioart.com
Ezüst étkészlet, XIX. század, osztrák/magyar, antik ezüst: 2545 gr, dianás ezüst: 1589 gr | V. Kamara Árverés | Csók Antikvitás | 2011. 12. 19. hétfő 18:00 | axioart.com